+371 29151136 info@aquabalt.com

Dzeramais Ūdens Filtri

Reversā osmoze – ūdens attīrīšanas veids, kurā ūdens iziet caur speciālu puscaurlaidīgu membrānu. Šī metode tiek pielietota gan dzeramā ūdens attīrīšanai mājas apstākļos – kotedžās, dzīvokļos, privātmājās -, gan ūdens attīrīšanai rūpniecībā, kur ir nepieciešams attīrīts ūdens.

Aquathin®

Aquathin® AquaQueen Filtri

Maksimālā prooduktivitāte – līdz 151 l/diennaktī. + Apgrieztās osmozes membrānas mazgāšanas vārsts. Regulārā mazgāšana palielinās lietošanas termiņu apgrieztās osmozes membrānai līdz 5-7 gadiem. + Iebūvēts manometrs ļauj viegli atrast problēmu ar ūdens spiedienu. Patentēts process «Apgrieztā osmoze + Dejonizācija» – nodrošina labāku dzeramā ūdens attīrīšanu.

Aquathin® AstroTravel Filtri

– Produktivitāte – līdz 70 l/diennaktī. – Process «Reversā osmoze» – nodršina Jūsu dzeramā ūdens aizsardzību, lai kur Jūs dotos. – Reversās osmozes membrānas manuālās mazgāšanas vārsts. Regulāra mazgāšana palielinās reversās osmozes membrānas kalpošanas ilgumu līdz 5-7 gadiem. – Pārnesājamais modelis – sistēma aizņem vismazāko telpu. Pieslēdzas pie jebkura* krāna. Tīrs ūdens pienāk no sadalošās caurules un piepildīs jebkuru piemērotu rezervuāru.

Aquathin® KitchenTop Filtri

– Maksimālā ražotspēja – no 70 līdz 90 litriem diennaktī. – Patentētais process „Reversā osmoze + Dejonizācija” – nodrošinās vislabāko Jūsu dzeramā ūdens aizsardzību.. – Reversās osmozes membrānas skalošanas rokas vārsts. Regulāra skalošana ļauj palielināt membrānas kalpošanas laiku no 5-7 gadiem. – Galda modelis – nav vajadzīgs stacionārais pieslēgums ūdensvadam. Ir pieslēdzams virtuves krānam. Tīrais ūdens tek no krāniņa tieši korpusā. – Caurspīdīgais elegantais korpuss ļauj vienmēr redzēt ūdens līmeni rezervuārā (8 litri). – Minimālais vajadzigais spiediens ūdensvadā – 2,8 Bar.

Aquaphor®

Aquaphor® “Crystal” Filtri

Pateicoties oriģinālai patentētai kolektora konstrukcijai un jaunās koncepcijas “bloks-modulis” izmantošanai, ir sasniegta ūdens attīrītāja Aquaphor Crystal kompaktība. Pirmo reizi ūdens attīrībā maināmie filtrējošie moduļi ir vienots “bloks-modulis” ar izturīgu plastmasas korpusu. Mainot moduļus, Jums pašiem nevajadzēs skalot un attīrīt moduļus no piesarņojuma, Jūs vienkārši izmetisiet vecos moduļus, un Jūsu filtrs būs atkal gatavs darbam. Mūsdienīgs krāns padara filtra izmantošanu ļoti vieglu: tīrs ūdens Jums ir pieejams bez papildus piepūlēm jebkurā diennakts laikā.

Aquaphor® “Morion” Filtri

Morion ir ļoti kompakts un aizņems virtuvē divas reizes mazāk vietas nekā parastā reversās osmozes sistēma. – Pateicoties paaugstinātam filtrācijas ātrumam, viena litra uzpildes laiks ar Morion sistēmu ir tikai 5 minūtes, kas ir divas reizes ātrāk, nekā parastās reversās osmozes sistēmas. – Pateicoties efektīvai automātikas sistēmai, drenāžā nonāk divas reizes mazāk ūdens. Jūs ekonomēsiet tonnas ūdens gadā. – Pateicoties pirmsfiltrēšanas bloka mazākai slodzei, membrānas un filtrējošo moduļu darbības termiņš Morion sistēma palielināsies divas reizes, bet izmaksas uz apkalpošanu būs divas reizes mazākas, nekā parastai sistēmai. – Priekš Morion sistēmas nav vajadzīgs spiediena paaugstināšanas pumpis.

AquaFilter

AquaFilter Reversā Osmoze Filtri

RX44111XXX – Četrpakāpju reversās osmozes sistēma. Sistēma ir aprīkota ar diviem primārās attīrīšanas kartridžiem – mehāniskais DCPS5, kas izvada no ūdens mehāniskos netīrumus (rūsu, smiltis, piemaisījumus), ka arī ogļu kartridžs FCCBL, kas izvada hloru, dažus pesticīdus un organiskās vielas. Osmozes membrāna izvada no ūdens 96-99% visus netīrumus, kuri nav mazāki par 0,001 µm, tajā skaitā dažas baktērijas un vīrusus. Sistēma ir aprīkota ar postfiltru AICRO, kas uzlabo ūdens garšu un smaržu. Sistēmas komplektā ietilpst standarta kartridži, membrāna, pieslēgums pie ūdensvada, krāns, atslēga un uzkrāšanas tvertne priekš attīrītā ūdens.

Mehāniskie filtri

Аrkal disku filtri

Аrkal diska filtri attiecas filtru klasei, kuri ir domāti neizšķīdināmo daļiņu (smiltis, rūsa, izdedži, kaļķi) izvadīšanai no ūdens. Salīdzinot ar tradicionāliem sietveida filtriem, disku filtriem ir lielāka tvertne netīrumiem, paaugstināta produktivitāte, ka arī tas ļoti viegli skalojas un pilnībā atgriež savu filtrēšanas spēju, kas arī atšķir to no pārējiem filtriem. Tik augsti ekspluatācijas rādītāji tiek sasniegti pateicoties darbības principam.

Big Blue® Filtri

Big Blue filtri ir domāti ūdens attīrīšanai ikdienā un rūpniecībā. Big Blue ūdens attīrīšanas filtra pamatelementi- korpuss un kartridžs. Big Blue filtrus (Big Blue 10, Big Blue 20) lieto, proti, ūdens attīrīšanai no mehaniskiem piemaisījumiem.