+371 29151136 info@aquabalt.com

Aquaphor® "Crystal" Filtri

1. Primārā dzeramā ūdens sorbācijas attīrīšana. Noņemamais filtrējošais modulis К1-03.

2. Padziļinātā dzeramā ūdens sorbācijas attīrīšana. Noņemamais filtrējošais modulis К1-02.

3. Beidzamā dzeramā ūdens sorbācijas attīrīšana un kondensācija. Noņemamais filtrējošais modulis К1-07.

Pirmais noņemamais
filtrējošais modulis К1-03
Otrais noņemamais
filtrējošais modulis К1-02
Trešais noņemamais
filtrējošais modulis К1-07
Maiņas filtra kartridžs Aquaphor K3 Šim filtra kārtridžam piemīt izteiktas hidrofilas īpašības un poru labirintstruktūra. Tas samazina aktīvā hlora, smago metālu, organisko savienojumu, rūsas un citu daļiņu saturu līdz 5 mikroniem. Kārtridžs ir ražots saskaņā ar aktīvās ogles bloka tehnoloģiju kā makroporozas filtru matricas elements ar graudainas kokosriekstu čaulas aktīvās ogles (GAC) saturu un jonu apmaiņas šķiedru AQUALEN. Kā baktericīds kārtridžs satur kopas mikrokristālisku sudrabu.Maiņa filtra kārtridžs K2 Šis filtra kārtridžs apvieno optimālu veiktspēju un šķiedru sorbentus un efektīvi atdala aktīvo hloru, smagos metālus un organiskos savienojumus. Kārtridžs ir ražots saskaņā ar aktīvās ogles bloka tehnoloģiju kā makroporozas filtru matricas elements ar graudainas kokosriekstu čaulas aktīvās ogles (GAC) saturu un jonu apmaiņas šķiedru AQUALEN. Kā baktericīds kārtridžs satur kopas mikrokristālisku sudrabu. Ūdens attīrīšanas efektivitāte: Paliekošais aktīvais hlors – 100% Naftas produkti (benzols) – 95% Fenols – 98% Pesticīdi – 97% Smago metālu joni (svins, kadmijs) – 95% Ūdens temperatūra: +5 lidz +40°C Maināmā moduļa resurss – 4000l Ieteicamais filtrēšanas ātrums (caurlaides spēja) – 1,5 l/min Svars, maks. – 1,0 kgMaināmais filtrēšanas modulis K7 Dzeramā ūdens galigā attīrīšana un kondicionēšana, izmantojot sorbcijas metodi. Resurss – 4000 l Šis filtra kārtridžs efektīvi un pilnīgi atdala kaitīgos piesārņotājus, aktīvo hloru, smagos metālus, organiskos savienojumus un citus piesārņotājus līdz pat 0,8 mikroniem. Kārtridžs ir ražots saskaņā ar aktīvās ogles bloka tehnoloģiju kā makroporozas filtru matricas elements ar graudainas kokosriekstu čaulas aktīvās ogles (GAC) saturu un jonu apmaiņas šķiedru AQUALEN. Kā baktericīds kārtridžs satur kopas mikrokristālisku sudrabu.
Izvada smagos metālus un aktīvo hloru.Izvada kalcija un magnija sāļu paliekas.Ūdens beigu attīrīšana un kondensācija.

Ūdens beigu attīrīšana un kondensācija.

Jauna forma un dizains nodrošina:

 1. Palielina sorbenta daudzumu modulī par 10%. Pateicoties tam palielinās resurss un attīrīšanas kvalitāte.
 2. Pateicoties kompaktībai un jaunam “slim-dizainam”, filtram būs iespejams atrast vienu jebkurā virtuvē. Salīdzinājumam, uz zīmējuma šķērsgriezumā: pa kreisi – parastā ūdens attīrītāja modulis (kārtridžs), pa labi – AQUAPHOR Crystal modulis.
Jaunās “bloks-modulis” koncepcijas plusi:
 1. Lai noņemtu kārtridžu nav jāpielieto ne spēks, ne speciālie instrumenti. Vienkārši piespiediet pogu un ar vieglu rokas kustību pagrieziet to.
 2. Lai instalētu kārtridžu – ielieciet to kolektorā un pagrieziet līdz klikšķim.
 3. Mainot moduli, Jūs mainīsiet ne tikai filtrējošo vidi, bet arī atjaunināsiet filtra korpusu. Tas garantē aizsardzību no baktēriju izplatīšanās, ilgstoši izmantojot filtru.
Ūdens filtrs AQUAPHOR CrystalŪdens filtrs AQUAPHOR Crystal mīkstinošs
 • Resurss 8 000 litri
 • Filtrācijas ātrums 2.5 l/min
 • Nodrošina padziļinātu ūdens attīrīšanu no hlora, orgāniskiem savienojumiem un citiem piemaisījumiem. Nepazemina ūdens cietību.
 • Tiek izmantots maināmo moduļu komplekts К103-02-07.
 • Var tikt komplektēts ar vienu no trim atsevišķu krānu tipiem.
 • Resurss 6 000 litri
 • Filtrācijas ātrums 2 l/min
 • Nodrošina padziļinātu ūdens attīrīšanu no hlora, orgāniskiem savienojumiem un citiem piemaisījumiem. Pazemina ūdens cietību.
 • Tiek izmantots maināmo moduļu komplekts К103-02-07.
 • Var tikt komplektēts ar vienu no trim atsevišķu krānu tipiem.

Izvadāmais piesarņojums

 • Aktīvais hlors 100%
 • Orgāniskie savienojumi: fenols 99,5%
 • Benzols 99%
 • Pesticīdi 95%
 • Hloroforma 99,5%

%

Svins

 Metāli

%

Varš

%

Kadmijs