+371 29151136 info@aquabalt.com

Ūdeņraža ģeneratori

Portatīvs ūdeņraža ūdens ģenerators

(tīrs ūdeņradis) PAINO (ar tvertni)

Ierīce ražo ar molekulāro ūdeņradi bagātināto ūdeni (ūdeņraža udeni) bez ozona un hlora piemaisījumiem (tiešās ūdens elektrolīdzes blakusproduktiem), tas notiek pateicoties elektrolīzes kameras speciālai konstrukcijai, kurā tiek izmantotas membrānas no cieta polimēra elektrolīta.

Jebkurā Jums ērtā vietā, ierīce ģenerēs augsti koncentrētu ūdeņraža ūdeni, ar koncentrāciju virs 1000 ppb tikai par 3 minūtēm, Jums vienkārši vajag pieskrūvēt dzeramā ūdens pudeli pie portatīvā ūdeņraža ūdens ģenerātora PAINO.

Pateicoties pārejām ar dažādiem vītņu diametriem (22 un 24 mm), portatīvs ģenerātors derēs lielākai daļai no pudelēm, kas tiek pārdotas veikalos. Ka arī Jūs varat bagātināt ar tīru ūdeņradi jebkuru pieejamu dzeramo ūdeni, lietojot speciālu tambleri (pārdodas atsevišķi). Ierīce tiek darbināta izmantojot tikai vienu pogu. Pateicoties kompaktiem izmēriem un svaram, kas ir mazāks par 250g (ģenerators bez tvertnes vai pudeles), ģenerātoru ir ērti nēsāt sev līdzi somā vai mugursomā.

Modeļa nosaukums Portatīvs ūdeņraža ūdens ģenerātors PAINO
Krāsa Balts, melns
Izmēri (W x H x D) 77 X 105 X 77 (mm)
Elektrobarošanas adaptera raksturojumi AC 100 V ~ 240 V / DC 8.4 V
Ūdeņraža ūdens ģenerācijas laiks 1 pagatavošanas (ģenerēšanas) cikls aizņem 3 minūtes (pilnīgi pielādēts ģenerātors spej veikt 10 ūdens bagātināšanas ciklus)
Patērējamā jauda 7 W
Svars (transportējamais / darbā) 750 g / 420 g
Komponentes – Portatīvs ģenerators – 2 pārejas uz pudelēm (22 и 24 mm) – adapteris – lietošanas instrukcija

Ūdeņraža ūdens ģenerācijas procesā ģenerājas arī hibrīdūdens, tie ģenerājas atsevišķi uz elektrolīzes kameras katoda un anoda attiecīgi, šī konstrukcija ir kompānijas ASTRA-PAINO izgudrojums. Veselības uzturēšanai savā organismā dzeršanai izmantojiet tikai ūdeņraža ūdeni, hibrīdūdeni var lietot dažādu virsmu antibakteriālai apstrādei.

Ūdeņradis efektīvi novērš brīvos radikāļus

Ūdeņraža ūdens attiecās pie ūdens formas, kurā ūdeņraža molekulas (H2) ir saistītas ūdens (H2O) molekulu starpā. Ūdeņradis momentāli pārvēršas ūdeni, kontaktējot ar nesaistīto skābekli (hidroksilradikāli). Citiem vārdiem, molekulārs ūdeņradis dzeramajā ūdenī iesaistās reakcijā ar brīvajiem radikāļiem organismā, un padara ūdeni par nekaitīgu. Šīs ūdens laika gaitā tiek izvadīts no organisma urīna vai sviedru veidā. Made in Korea