+371 29151136 info@aquabalt.com

Sāls tabletēs Broxetten

Ūdens mīkstināšanas iekārtu efektivitāte lielā mērā ir atkarīga no lietojamā sāls kvalitātes. Tieši tāpēc AkzoNobel izstrādāja ļoti tīras, sapresētas zem liela spiediena, reģenerojošas sāls tabletes Broxetten. Kvalitatīva sāls tabletēs Broxetten® speciāli izstrādāta priekš visu veidu ūdens mīkstināšanas iekārtu reģenerēšanai

Optimāls sāls šķīdums

Sāls tabletēs ir jāšķīst vienmērīgi, lai nodrošinātu optimālu sāls šķīdumu katrā reģenerācijas ciklā. Liela daļa tirgū piedāvātā reģenerācijas sāls tabletēs ir sapresēta zem vāja spiediena. Tieši tāpēc tā daudz vieglāk sabrūk un izveido necaurlaidīgu kārtu glabāšanas tvertnē vai citos ūdens mīkstināšanas sistēmu elementos. Sāls tabletēs BROXETTEN vienmēr saglabā savu formu, pat pēc ilgas būšanas sāls tvertnē. Tas ir unikālas ražošanas metodes rezultāts, kurā attīrīts vakuuma sāls tiek sapresēta speciālos apstākļos un zem liela spiediena. Ka arī sāls tabletēs BROXETTEN ne tikai nodrošina mīkstu ūdeni, bet arī novērš glabāšanas rezervuāra mazgāšanas vajadzību, tadejādi novērš papildus iekārtas apkalpošanu.

 

Ķīmiskais sastāvs

Nātrija hlorīds (NaCl)99.8%*
Nātrija saturs39.0%
Mitrums (H2O)<0.05%
*rēķinot no tīrās sausās sāls

Daļiņu sadalīšana pēc izmēra

Apaļas tabletesO 25 x 17mm
Sasmalcinātas daļiņas<2%

Blīvums

1100 kg/m3

Piegādes vienība

Polietilēna maiss
25kg x 40
Polietilēna maiss
25kg x 40
Eiropas preces numurs8715800937181Nav datu
Eiropas preces numuers(vietus skaits)Nav datuNav datu
PaleteDaudzreizēja palete euro HT 120x80сmVienreizēja palete HT 120x80сm
Iepakojums88
n-kārta55
Kopējs svars (bruto)1030kg1030kg
Tīrais svars (neto)1000kg1000kg

 

Visi BROXO produkti atbilst visstingrākām Eiropas ūdens attīrīšanas prasībām, ka arī derīgi cilvēka lietošanai, un atbilst ķīmiskās produkcijas standartam. Visi produkti nesatur lipekli, patogēnus mikroorganismus un alergēnus. Visa produkcija ir pilnībā attīrīta no pesticīdu pārpalikumiem. Kompānijas darbojas balstoties uz QHSE sistēmas (Kvalitāte, darba aizsardzība, rūpnieciskā drošība un apkārtējās vides aizsardzība).

Sāls tabletēs tiek piegādāta polietilēna maisos pa 25kg.