Ūdens kvalitātes pārbaude

Dzeramā ūdens pārbaudes veic specializētā laboratorijā. To dara labākie profesionāļi savā jomā, kuri labi pārzina savu darbu.
Kādēļ ūdens analīzes ir jāveic sertificētā laboratorijā?
  1. Nodrošina kvalificētu, ātru un precīzu rezultātu atspoguļošanu.
  2. Ir garantēta rezultātu konfidencialitāte.
  3. Pārliecinieties, vai iegūtie dati ir precīzi.
  4. Pakalpojumus sniedz par konkurētspējīgām cenām.
  5. Svarīgākais – precīza informācija par dzeramā ūdens kvalitāti un tās trūkumiem.
Turpinājumā raksts sniedz informāciju par ūdens patēriņu, ūdens sagatavošanu, īpašībām un pētniecību. 
Ūdens ieguvums ir acīmredzams, un nav pat vērts diskutēt par to, ka bez ūdens cilvēks nevar saglabāt veselību vai pat vispār izdzīvot. Tomēr viss dzeramais ūdens nav vienāds. Ir ļoti svarīgi dzert augstas kvalitātes ūdeni. Sliktas kvalitātes ūdens ne tikai ir nepatīkams, bet arī var radīt nelabvēlīgas sekas veselībai. Ūdens testēšana jeb ķīmiskās analīzes palīdz saprast tā stāvokli. 

Kādas ir ūdens pozitīvās īpašības?

Saprotot, ka mēs bez ūdens nevaram dzīvot un tas ir vajadzīgs praktiski visai dzīvībai uz zemes, tīra ūdens lietošanai uzturā ir arī citas pozitīvas īpašības:
  1. Ūdens uzlabo smadzeņu darbību. Zinātnieki jau sen ir pierādījuši, ka pārāk mazs ūdens patēriņš tieši apgrūtina domāšanu un cilvēka prāta spējas. 
  2. Dzeramais ūdens var palīdzēt novērst nepatīkamas sajūtas, piemēram, žagas un lielas galvassāpes.
  3. Ūdens aktivizē arī gremošanas sistēmu, kas paātrina vielmaiņas plūsmu. Rītos pirms ēšanas ieteicams izdzert glāzi ūdens.
  4. Ūdenim piemīt arī nomierinošas īpašības. Ja esat ļoti nervozs vai pārguris iesakām izdzert glāzi ūdens. Dehidratācija bieži vien ir kairinājuma cēlonis.
  5. Ūdens samazina arī pārēšanos. Tas vienkārši aizņem vietu kuņģī, tāpēc cilvēks ēd mazāk. Pirms ēšanas ieteicams izdzert glāzi ūdens.
Ūdens pārbaudes veic speciālisti savā jomā, kuri ir gatavi sniegt augstvērtīgus pakalpojumus. Testā pārbauda ūdeni no daudzām dažādām vielām un pārbauda dažādas ūdens īpašības. Ūdens cietība Latvijā ir samērā bieži sastopams cēlonis, tāpēc tiek vērtēts, vai izmantotais ūdens ir pārāk ciets. Tas ir kaitīgi ne tikai cilvēkam, bet arī elektroierīcēm. Pētījumā arī apskatīts, vai ūdenī ir minerālvielas, kas ir kaitīgas cilvēkiem.
ūdens analīžu cena Rīgā, Liepājā, Valmierā vai jebkur citur Latvijā ir salīdzinoši zema, ir iespēja uzlabot jūsu dzīves kvalitāti pat dažas reizes. Tiklīdz noskaidrosi, kādā stāvoklī ir jūsu ūdens jums jāatrod veidi, to uzlabot. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā uzlabot ūdens kvalitāti ir ūdens attīrīšanas iekārtas un speciālie ūdens attīrīšanas filtri. Kā tos izvēlēties par to citreiz. 

Leave a Comment