+371 29151136 info@aquabalt.com

WaterBoss Ūdens Filtri

Ūdens mīkstināšanas un atdzelžošanas sistēma WaterBoss 700 ir vienkārša un ērta tā apkopē, kā arī pārsniedz parastos ūdens mīkstinātājus visās galvenajās kategorijās. Parasti, ūdens attīrīšanas ierīces uzstādīšanai nepieciešams rezervēt vietu, jau projektēšanas stadijā. Un ja kādu iemeslu dēļ, tas nav noticis, ierīkot ūdens attīrīšanas sistēmu gatavā projektā ir visai problematiski. Unikāli, kompakti izmēri, mūsdienīgs dizains un augsti veiktspējas raksturojumi dod iespēju izmantot WaterBoss 700 pat tur, kur netika iepriekš rezervēta vieta tā uzstādīšanai.

 

Vēl viens rādītājs – ļoti minimāls ūdens patēriņš uz reģenerāciju – ļoti svarīgi, ja tiek izmantota lokālā kanalizācija un ūdens skaitītāji.

Jonu apmaiņas sveķi Ūdens mīkstinātājos Aquaphor WaterBoss 700 tiek izmantoti monodispersijas jonapmaiņas sveķi ar granulu diametru, apmēram, 0,2 mm. “Šaurs” frakciālais sastāvs kombinācijā ar maza izmēra granulām, ļauj iegūt sorbcijas (jonu apmaiņas) vidi ar ļoti zemu hidrodinamisko pretestību un augstu kinētisko jonapmaiņas sveķu reakciju.

Konstrukcija

Jonu apmaiņas sveķi iekārtā WaterBoss 700 cieši iepakoti caur diviem polimēra sietiem ar šūnu lielumu 20 mik un platību tuvu kolonnas diametram. Pateicoties tam, neveidojas parazītiskie nostāvējušies sveķu apjomi, kas neveic nepieciešamo mīkstināšanu.

1. Divsekciju filtrācijas tvertne apvieno sevī pašattīrošo filtru un mīkstinošu sorbentu.

2. Iebūvēts pašattīrošs filtrs neprasa moduļu maiņu.

3. Mīkstinošā sorbenta sablīvēts slānis ļauj nodrošināt maksimālu efektivitāti ūdens attīrīšanā no cietiem sāļiem, dzelzs un mangāna joniem.

4. Patentēts straumju sadalītais nodrošina ūdens plūsmu caur VISU sorbenta slāni, kas izslēdz ūdens stagnācijas zonas. Tas ļauj samazināt reģenerācijai nepieciešamu sorbenta un sāļu daudzumu.

5. Lietošanai ērts kontrolieris – ievadiet cietības līmeni un laiku, visu pārējo kontrolieris izdarīs Jūsu vietā.

6. Avārijas vārsts novērš pārliešanas iespejamību.

7. Kontroles vārsts – bezskaņas un pilnībā automātiska. 8. Izturīgs plastmasas korpuss sevī apvieno filtra korpusu un sāls tvertni.

 

Reģenerācijas efektivitāte

Sistēmās Aquaphor WaterBoss realizēta pretplūsmas reģenerācija “iespiestā slānī”, kas ir neiespējama pie brīvas sveķu maiņas, uzpeldes efekta dēļ. Pateicoties tam, tiek panākta ievērojama – līdz 70% – sāls ekonomija reģenerācijas laikā.

 

Tehniskie raksturojumi

Modeļa parametriWaterBoss700Tipiskie filtri
Maks. kompensētā cietība(mg-ekv/l)24,1
Maks. uzkrājama cietība, mg-ekv35490
Maks. dzelzs koncentrācija ieejā, mg/l10
Minimālais pH6
Sāls daudzums vienai reģenerācijai, kg1.14
Reģenerācijas ilgums, min20
Ūdens daudzums vienai reģenerācijai, l57
Ūdensvada savienojums (ieeja/izeja)¾”
Vārsta efektīvs griezums1”
Sāls iespējamās rezerves55
Elektropadeve220/12VAC, 50Hz
Maks. ūdens temperatūra49°С
Spiediens (minimums – maksimums), atm1,4 – 8,0
Spiediena kritums filtrā “servisa” stāvoklī patērējot 19 l/min, atm0.22
Platums х Dziļums х Augstums38 х 48 х 65